Hakkımızda

Healthy Body in Turkey .

2013 yılında Manisa Merkez'de kurulan Yelkovan Turizm İhracat Taahhüt ve Pazarlama Ltd. Şti. Sağlık turizmi alanında kaliteli hizmet anlayışı ile büyümeye devam etmektedir. Türkiye’nin öncü hastaneleri ve alanlarında uzman hekimleri ile iş birliği içerisinde kaliteli hizmet anlayışı ile başarısını kanıtlamıştır.

Sağlık global dünyamızda her geçen gün daha da fazla önem kazanmaya devam etmektedir. Beden ve ruh sağlımızı korumak hayatımızın birincil önceliğidir. Bu önceliği baz alarak, sağlık turizmi acentesi olarak hizmet kalitesinin sürekliliği ve koşulsuz hasta memnuniyeti felsefesini prensip edindik.

Dünyada sağlık alanındaki bütün gelişmeleri takip ediyor ve eş zamanlı olarak hastalarımızı anlaşmalı olduğumuz kurumlara getiriyoruz.

Acentemizde verdiğimiz hizmetler şunlardır; Genel cerrahi, Estetik cerrahisi, Göz cerrahisi, Ağız ve Diş Sağlığı, Üroloji cerrahisi, Kadın ve Doğum hastalıkları, Kulak Burun Boğaz cerrahisi ve Dermatolojik işlemlerdir. Tüm bu bilgi birikimlerimiz ve tecrübelerimizle Türkiye’nin marka şehirleri arasında yer alan Manisa’da Sağlık turizmi alanında ülke ekonomimize katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Misyon

Manisa ve İzmir şehirlerinin sağlık turizmi sektöründe Türkiye ve dünyada ilk sıralarda yer alınmasına yardımcı olunması. Manisa ve İzmir şehirlerinin sağlık turizmi merkezi konumuna getirilmesi için çalışmalar yaparken; doğal ve tarihi güzellikleriyle ilgili de çalışmalarda aktif rol oynanması. Yüzde yüz hasta memnuniyeti için durmadan çalışılmasına ek olarak sağlık trendlerinin ve teknolojilerinin takip edilmesi.

Vizyon

Sağlık turizminin geliştirilmesinde fark yaratılması ve marka bilinirliğinin oluşturulması. Manisa ve İzmir şehirlerinin adının sağlık turizmiyle de anılmasının sağlanması. Sağlık turizminin gelişimine katkıda bulunması ve sektöre yön verilmesi için eğitimlerin organize edilmesi. Sağlık turizminin öneminin ve değerinin anlaşılması için üniversiteler ve STK’lar ile iş birliğinin yapılması.

Ücretsiz Teklif Alın

Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin.