Şirketimiz YELKOVAN TURİZM. İTH. İHR. TAAH. VE PAZ. LTD. ŞTİ.’nin faaliyet alanları arasında sağlık turizmi de yer almaktadır. Dünyada sağlık alanındaki bütün gelişmeleri takip ediyor ve eş zamanlı olarak hastalarımızı anlaşmalı olduğumuz kurumlara getiriyoruz. Acentemizde verdiğimiz hizmetler şunlardır; Genel cerrahi, Estetik cerrahisi, Göz cerrahisi, Ağız ve Diş Sağlığı, Üroloji cerrahisi, Kadın ve Doğum hastalıkları, Kulak Burun Boğaz cerrahisi ve Dermatolojik işlemlerdir.

Yukarıda anılan faaliyet konuları ile ilgili olarak YELKOVAN TURİZM. İTH. İHR. TAAH. VE PAZ. LTD. ŞTİ.  www.healthybodyinturkey.com web sitesinde yer alan her türlü içerik, görsel ve uygulamaların, bilgi, yorum, görüntü, fotoğraf, ses kaydı, video, görüş benzeri dokümanların YELKOVAN TURİZM. İTH. İHR. TAAH. VE PAZ. LTD. ŞTİ’nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopyalanması, yayınlanması, dağıtılması, değiştirilmesi, saklanması, ticari bir amaçla kullanılması ve/veya kullandırılması, haber içeriklerine aktarılması ya da sunum ve benzeri kaynaklarda yazılı izin almaksızın kullanılması kesinlikle yasaktır.

YELKOVAN TURİZM. İTH. İHR. TAAH. VE PAZ. LTD. ŞTİ web sitelerinde yer alan bilgi ve dokümanların güncel ve gerçek durumu en iyi şekilde yansıtması için her türlü özeni göstermektedir. Bununla birlikte, site içeriklerinde yer alması muhtemel imla hataları, imla eksikliği, güncellemelerdeki gecikmeler, muhtemel yanlışlıklar ya da herhangi bir nedenden dolayı oluşabilecek zarar ve ziyan nedeniyle sorumlu olmayacaktır.

Bu web sitelerinde bulunan bilgileri değiştirmek, güncellemek, çıkarmak veya düzenlemek gibi iş ve işlemlerin yapılması konusunda YELKOVAN TURİZM. İTH. İHR. TAAH. VE PAZ. LTD. ŞTİ. münhasıran yetkilidir. Yukarıda belirtilen web sitelerindeki bilgilerin güncellemesi sırasında sitede olabilecek muhtemel yanlışlık, eksiklik ya da değişiklikten dolayı YELKOVAN TURİZM. İTH. İHR. TAAH. VE PAZ. LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamaz.

Web sitelerini ziyaret eden ziyaretçiler, her türlü karar ve sorumluluk kendilerine ait olmak üzere web sitesine ve içeriğine ulaşmayı kabul etmiş sayılmaktadır. Web sitelerinde yer alan içerik ve uygulamalar nedeniyle hiçbir kişi ve/veya kuruluşa karşı taahhütte bulunulmamaktadır.

YELKOVAN TURİZM. İTH. İHR. TAAH. VE PAZ. LTD. ŞTİ., ziyaretçilerinin başka web sitelerine erişimini sağlayabilir. Ancak bu web sitelerinden erişilebilecek herhangi bir bilgiye dair bunların doğruluğu ve eksiksizliği de dahil olmak üzere hiçbir güvence ya da gizlilik ve güvenlik politikaları ilgili taahhüt sunmamaktadır. Bu kapsamda başka sitelerin içeriklerinden ve yapılacak bağlantılar nedeniyle oluşabilecek zararlardan YELKOVAN TURİZM. İTH. İHR. TAAH. VE PAZ. LTD. ŞTİ sorumlu olmayacaktır.

Kişisel Verilerin Korunması ile ilgili olarak sitelerimizde yer alan Aydınlatma metni ve Çerez Politikası’nın incelenmesi sorumluluğu ziyaretçiye aittir.

Web sitelerimiz ile ilgili şikâyet, öneri, bilgi içerikli taleplerinizi info@healtybodyinturkey.com. mail adresine iletebilirsiniz.